Youtube Twitter Facebook
Lions Club Baner

Od 1 stycznia 2004 r. ustawa o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie oraz znowelizowana ustawa o podatku dochodowym od osób fizycznych pozwala każdemu podatnikowi przekazać 1% należnego podatku - zamiast do budżetu państwa - na rzecz organizacji pożytku publicznego.

Zasilając fundusze różnych organizacji pożytku publicznego, można zmniejszać z tego tytułu podatek dochodowy do wysokości kwoty stanowiącej 1% należnego podatku dochodowego. W 2007 roku zmieniły się w istotny sposób zasady korzystania z tej ulgi. Teraz urząd skarbowy przekaże wpłatę organizacji pożytku publicznego o ile w zeznaniu podatkowym wskażemy nazwę organizacji i jej numer KRS.Narodowy Bank Polski nie będzie pobierał prowizji od urzędów skarbowych przy wpłatach dla organizacji pożytku publicznego (tak informacja Biura Prasowego NBP 7 stycznia 2007) - czyli możemy mieć pewność, że cały 1% naszego podatku bez żadnych potrąceń powinien wpłynąć na konto wybranej organizacji.

 

Zapraszamy do wpłat 1% należnego podatku na rzecz LC Kraków – Stare Miasto. Klub jest organizacją pożytku publicznego od 3 czerwca 2004 r.:

Nr rej. KRS – 0000101426

 

 

Jasełka w wykonaniu wychowanków Centrum Administracyjnego Nr 1 Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Krakowie wraz ze świąteczną kolacją w Restauracji Wierzynek

W dniu 21 grudnia 2015 roku w pięknej sali Restauracji Wierzynek na Rynku Głównym w Krakowie odbyły sie jasełka w wykonaniu Wychowanków Centrum Administracyjnego Nr 1 Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Krakowie połączone ze świąteczną kolacją ufundowana przez Właściciela Wierzynka. Lions Klub Kraków Stare Miasto od wielu lat  wspomaga placówkę. W tym roku sfinansowano paczki ze słodyczami dla dzieci.

 

 

Twój adres IP: 18.205.26.39